Letenky do Středomoří z Vídně za 258 Kč
25.10.2018

Letenky do Středomoří z Vídně

258

O této nabídce

Mistři Evropy v prodeji laciných letenek aka společnost Laudamotion dnes opět udělá radost mnoha výletníkům cestujícím nalehko. V rezervačním systému aerolinky resp. Ryanairu si můžete ulovit zpáteční letenky z Vídně do několika destinací nejen ve Středomoří za parádních 258 Kč. Je sice pravdou, že v mimosezonním období během listopadu a prosince to na koupačku zcela jistě nebude – na druhou stranu vám však výlet nebudou kazit davy dalších turistů a na nákladech taktéž něco ušetříte. Tak dejte echo kamarádům a kupte si letenky za hubičku, neb se nedá se očekávat, že vydrží příliš dlouho…

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad a prosinec 2018
 • Příkladové termíny a destinace:
  • Vídeň – Faro
   • 9. – 13. 12. za 258 Kč
  • Vídeň – Bologna
   • 5. – 9. 12. za 258 Kč
  • Vídeň – Valencia
   • 5. – 9. 12. za 258 Kč
  • Vídeň – Mallorca
   • 7. – 9. 12. za 258 Kč

Ubytování

Ať už se vydáte kamkoliv, tak při hledání střechy nad hlavou využijte zdatné pomocníky ve formě serverů Hotels.com či klascikého Bookingu. Alternativně mrkněte i na platformu AirBnB.

Autopůjčovna

Jak z dovolené vytěžit maximum a poznat co nejvíce zajímavých míst? Je to jednoduché. Půjčte si vlastní auťák! Širokou nabídku všech velkých světových autopůjčoven naleznete hezky uceleně v té naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Vídně do Fara za 258 Kč

Letenky do Středomoří z Vídně za 258 Kč

guest
10 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Slávek

Tak jsem se chtěl za tu cenu podívat na víkend na Mallorcu a už to je za draho. 🙁 No tak někdy příště.

Jarda

A ukoušu se nudou. Již po dvou dnech na jednom místě se u normálního člověka dostavuje nespokojenost. Zcela neatraktivní nabídka. Prodají se jednotky kusů. Co budete dělat na Mallorce, která je synonymem pro pasivní trávení dovolené. Až tam budete mít například Taškent v Uzbekistánu, dejte vědět. To ovšem pochybuji, maximálně Kazachstán, i tak se dá dojet za cca 10 hodin na hranice Uzbekistánu To je země pro poznávání, ne to, co zde uvádíte. Země stření Asie jsou pro dobrodruhy jako já.

Antonio

Jardo..vy velký cestovateli…výjimečný dobrodruhu, všichni se před vámi sklání. Uvědomte si, že každý nějak začínal, uvědomte si, že např. Malorka nebo třeba Portugalsko (Faro s přeletem třeba do Porta) je ideální destinace pro turisty s baťůžkem. Každý není tak dokonalý dobrodruh jako vy, který jste se s tím určitě už narodil, někdo se k tomu prostě musí dopracovat postupně. A vsadím svoje pohory, že za 4 dny ani vy, pan dokonalý neprocestuje komplet celý ostrov, pokud to nebude z okna auta. Zdravím a buďte ještě dokonalejší pokud je to vůbec ještě možné. PS: u vsá se očividně nespokojenost nedostavuje, nýbrž je všudypřítomná, bez ohledu zda jste na jednom místě nebo ne 😉

Antonín Semerad

Já to třeba beru jako mezistop na cestě k Teide (Tenerife) 😉

Jarda

Ano, narodil jsem se jako velký fanda románů od Julese Verna. Už tehdy jsem cestoval intenzivně, byť jen v ohromující fantazii. V posledních letech jsem navštívil více zemí, než průměrný Čech za několik životů. Vždy individuálně za zlomek nákladů, co průměrný Čech nacpe nenasytným cestovkám. Nabízet někomu na pokraji zimy Mallorcu či jih Portugalska (za jakoukoliv cenu) je hodně za čarou. Hraničí to s útokem na lidskou důstojnost. Tondo, přemýšlejte.

Antonio

Já Vám nevím vy fantasto. Mám letenky do Portugalska a odtud na Azory, vše dohromady zpáteční za necelých 2.500 Kč. Malorku jsem projel mezi 30.9.-6.10. díky zpáteční letence za 2 eura. Nemám tedy ponětí co Vám na tom přijde „nedůstojné a hodně za čarou“. Možná jen Vy nepřemýšlíte a vidíte jen body A a B, což je Váš maximální cíl, přitom cílem pravého dobrodruha je právě cesta.
PS: Malorka určitě není synonymem pro pasivní dovolenou, jen tímto prohlášením ukazujete jak chudé Vaše obzory jsou. Nicméně protože je mi Vás líto, doporučím Vám pár cestopisů z toho krásného ostrova, jsou dostupné např. v archivu ČT a věřím že Vás přesvědčí o opaku Vašich tvrzení. Jardo, přestaňte hudrovat, přemýšlejte a buďte vděčný za tyto skvělé promoakce. Kdo by si pomyslel, že je možné se dostat letecky 2.500 km daleko za 260 Kč.

Jarda

Cenu sem nepleťte, taková cesta je zcela zbytečná. Nebavím se o tom, kam poletíte dál. Mluvím o nabízených cílech v daném období. Nechtějte mě rozesmát, Vy cestovateli po Azorách.

Antonio

Pro někoho tak úžasného jako Vy zcela zbytečná, pro dalších x lidí absolutně užitečná. Vy jste prostě ten typ cestovatele, kterému se máloco zavděčí, věčně kritizující a zapšklý cestovatel, který již viděl celý svět minimálně 2x a už prostě neví coby roupama. Pokud jsem Vás nerozesmál já, tak se to snad někdy podaří někomu jinému. Vzhledem k Vašim cestovatelským zkušenostem a nárokům, už Vás pravděpodobně uspokojí tak maximálně cesta do Severní Koreje, případně na Mars. Tak šťastnou cestu a méně kritických komentářů na stranu cestovatelských portálů 😉

Petra

Vy jste pro mě prototyp pravého Čecha, kterému se člověk nikdy nezavděčí a který si bude stěžovat na všechno a na všechny. A věřím tomu, že jste sice viděl spoustu míst, ale sám, protože kdo by chtěl poznávat svět s tak negativním člověkem 🙂

Antonín Semerád

Díky za tip! Zkusím Mallorcu 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)