Letecký kalendář 2015
12.11.2014

Letecký kalendář 2015

O této nabídce

Dnes uděláme jednu výjimku a tento příspěvek nebude o superlevné letence či ubytování. 🙂 Jeden z našich fanoušků nafotil letecký kalendář a požádal nás o zveřejnění a my mu rádi vyhovíme. Letecký kalendář může být mimo jiné taky (kromě letenky 🙂 ) zajímavým dárkem pod vánoční stromeček.

Dobrý den,

nabízím Vám svůj nástěnný kalendář pro rok 2015 své vlastní výroby. Skládá se celkem z 13 fotografií. Snažím se letadla fotografovat odlišným způsobem – neobvykle. Pořizuji fotografie z odlišných úhlů, často jsou zde zakomponováni lidé a jejich emoce. Fotografuji během zlaté hodiny, tedy během první a poslední hodiny slunečního svitu, kdy je dosaženo krásného světla. Své fotografie publikuji do časopisů, vystavuji na výstavách a zasílám je na české i zahraniční webové servery.
Formát kalendáře: A3
Cena: 379,-Kč + 90,-Kč poštovné a balné
V případě zájmu mne prosím kontaktujte na e-mail [email protected] a nezapomeňte napsat vaše jméno, příjmení, adresu a počet kusů, kolik si přejete objednat.

Kalendář obdržíte přibližně do dvou týdnů po obdržení platby na můj účet.

Přeji pěkný den,
Dominik Hanke 


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)