LEO Express: Praha – Mnichov za 229 Kč
21.12.2017

LEO Express: Praha - Mnichov

O této nabídce

LEO Express ve spolupráci s dopravcem Eurolines začínají spolupracovat a navyšují počet spojů na trase mezi Prahou a Mnichovem. V rámci této kooperace bude společně provozováno spojení mezi oběma městy každý den. Do systémů obou dvou společností bylo nahráno 1 000 ks akčních jízdenek, které se prodávají za cenu 229 Kč/jednosměrná cesta. Při rezervaci u LEO Expressu navíc můžete využít 20% slevy na nákup zpáteční jízdenky, takže Vás výlet do Mnichova vyjde na skvělých 412 Kč. Tato nabídka platí i pro cesty na mnichovské letiště Franze Josefa Strauße, tudíž určitě přijde vhod i cestovatelům, kteří si v poslední době zakoupili letenky se Saudi Airlines právě s odletem z tamějšího leteckého přístavu.

Na palubě autobusů společnosti LEO Express na Vás čeká wifi připojení zdarma v ČR i za hranicemi, možnost výběru z denního tisku či časopisů a malé občertvení ve formě lahvičky s vodou.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce LEO Express​​​​​​​
  • Cestovní období: 2. ledna – 15. března
  • Dostupnost: 1 000 ks jízdenek -> do vyprodání akce (max. do 20. ledna)

Náhled zpáteční jízdenky z Prahy do Mnichova za 412 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)