Ledový festival v čínském Harbinu a zimní Moskva – 5533 Kč
15.12.2014

Ledový festival v čínském Harbinu a zimní Moskva

O této nabídce

Ruské aerolinky Transaero a Aeroflot aktuálně nabízejí mimořádně výhodný tarif z Moskvy do Blagoveshensku, který je jednou ze sibiřských bran do Číny. Letenky mezi těmito 7000 km vzdálenými městy přitom aktuálně můžete koupit už za 3650 Kč!

Když k tomuto připočteme cenu letenek z Budapešti do Moskvy (1211 Kč), je možné se se podívat do téměř 9000 km vzdáleného místa za necelých 5000 Kč.

Po příletu do Blagoveshensku už je velmi jednoduché přejít most přes řeku Amur do čínského měste Heihe, odkud jezdí několikrát denně vlak do Harbinu, když cena jednosměrné jízdenky je pouze 16$. Celkově se tedy z Budapešti do Harbinu dostanete za neuvěřitelných 5533 Kč. Zhruba za 1 tis. Kč se dále dostanete z Harbinu do Pekingu, případně dalších čínských měst.

Velkým bonusem může jistě být také možnost strávit několik dní v zimní Moskvě, která má v tomto ročním období neskutečné kouzlo.

Rezervace letenek a jízdenek:

Praha – Budapešť – Praha – Do Budapešti se nejlevněji dostanete autobusem se Student Agency, Eurolines, Orange Ways nebo vlakem s Českými drahami (včasná jízdenka rezervovaná nejméně 3 dny před odjezdem). Cena jednosměrné jízdenky Vás vyjde zhruba na 400 Kč.

Budapešť – Moskva – Budapešť – Z Budapešti do Moskvy je možné letět s Wizzairem už za 1211 Kč, a to v termínu 11. – 17.2. Dostupné jsou i dřívější termíny za cenu jen o pár stovek dražší.

Moskva – Blagoveshensk – Moskva Příklad rezervace letenek s Transaero nebo Aeroflotem od 3650 Kč.

Heihe – Harbin – Heihe – Velmi dobrou osobní zkušenost máme s nákupem jízdenek přes agenturu chinatripadvisor.com, která nám vždy spolehlivě koupila jízdenky a podle potřeby buď zanechala na nádraží, nebo na recepci v hotelu. Cen jednosměrné jízdenky je 16$ (u lehátkového vozu je cena o něco vyšší).

[google-map-v3 shortcodeid=“198b7ee7″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Harbin{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)