Lednové Algarve z Berlína od 489 Kč
6.9.2019

Lednové Algarve z Berlína

od 489

O této nabídce

Portugalské Algarve je nádherné i během zimních měsíců a pokud milujete krásná místa bez davů turistů, příjemné počasí a klid, tak je tato akce pro vás! Letenky z Berlína (jak z Tegelu, tak Schoenefeldu) seženete během ledna od 489 Kč. Velkým plusem je, že se jedná o letenky s aerolinkou easyJet, která kromě kvalitnějších služeb (ve srovnání s Ryanairem) má ještě v základní ceně klasické příruční zavazadlo.

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

Super termín vychází například od 17. 1. – 24. 1. Tento termín rezervujte zde >>

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: klasické kabinové zavazadlo
 • Dostupnost: leden 2020
 • Termíny:
  • 8. 1. – 11. 1. za 618 Kč
  • 11. 1. – 15. 1. za 618 Kč
  • 11. 1. – 18. 1. za 618 Kč
  • 15. 1. – 22. 1. za 618 Kč
  • 17. 1. – 24. 1. za 489 Kč
  • 20. 1. – 27. 1. za 489 Kč
  • … a další

Ubytování

Možností, kde se ubytovat (ať už v samotném Faru nebo kdekoliv v Algarve), je poměrně dost a to nejen díky tomu, že se jedná o vedlejší sezónu a nenarazíte tu na tolik turistů. V samotném Faru můžeme doporučit Alnacir, kde za jednoduchý dvoulůžák dáte 450 Kč/os.

Jakmile vyrazíte za hranic Fara, tak hledejte možnosti ubytování na osvědčených portálech jako jsou Hotels.com, Booking.com a nebo také zajímavé nabídky apartmánů a vil na plážích najdete na AirBnB.

Autopůjčovna

Nejjednodušší a samozřejmě i nejpohodlnější způsob, jak se dopravovat po Algarve, je si půjčit auto. Koukněte k nám do autopůjčovny a tam si nějaké vyberte.

 

Náhled letenky z Berlína do Fara za 489 Kč

Lednové Algarve z Berlína od 489 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)