Last minute zájezd: Malta – 6 395 Kč
10.8.2014

Last minute zájezd: Malta 6 395 Kč

O této nabídce

Na konec hlavní letní sezóny můžete vyrazit s cestovkou na Maltu. Zájezd s odletem z Vídně (VIE) na Maltu (MLA) vychází na 6 395 Kč. Dostupný je jediný termín, 5. září – 12. září. Rezervuj >>

Název hotelu: *** St. Paul’s Bay

Termín: 5. – 12. září

Rezervace: Rezervuj tento zájezd>>

Zájezd obsahuje: Ubytování, zpáteční letenku včetně odbaveného zavazadla z Vídně, parking na letišti ve Vídni nebo autobusovou dopravu do Vídně. Zájezd neobsahuje transfer z letiště do hotelu.

Jak se dostat z letiště do hotelu

 

Z letiště se do hotelu dostanete nejlevněji autobusem za 8 €, 60 min (Terravision) či taxíkem za 25 € (je to přibližně 22 km, 40 min). Alternativně si můžete vypůjčit automobil v autopůjčovně. 

[singlepic id=188 w=512 h=384 float=center]

[google-map-v3 shortcodeid=“d45c3afa“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)