Last minute – zájezd do Egypta za 4 259 Kč
6.6.2018

Last minute - zájezd do Egypta

O této nabídce

Pokud jste tip člověka, co se jeden den rozhodne a druhý den jede, tak je tato nabídka přímo pro vás. Sbaleni jste za pár minut a už v sobotu můžete vyrazit na pohodový odpočinkový týden do Egypta! Celý zájezd na egyptskou Hurgadu s all inclusive už za 4 259 Kč z Mnichova. Za tuto cenu je nabízen hotel Jewels Sahara Resort ****, nacházející se v těsné blízkosti pláže.
ůžete si ovšem připlatit a booknout  za 4 706 Kč hotel Titanic Aqua Park**** (na název hotelu nehleďte :)), jehož součástí je jeden z největších aquaparků v oblasti Hurgady. Kdo by se nechtěl vrátit do svých mladých let a brouzdat se na skluzavkách nebo si zahrát opravdový beachvolejbal u moře.  

 • Rezervujte: přes webový portál Dovolena.cz
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + 1 ks kabinového zavazadla v ceně
 • V ceně: zpáteční letenky Mnichov – Hurgada, ubytování v 4* hotelu s all inclusive
 • Dostupnost: 
  • červen 2018
   • 9. 6. – 15. 6. 2018 za 4 259 Kč/ 4 706 Kč
   • další termíny naleznete na webovém portálu dovolena.cz

Jak do Mnichova

Do Mnichova můžete vyrazit svým vlastním autem, pokud jedete ve větší skupině. Pokud preferujete ale spíše veřejnou dopravu, doporučujeme autobusovou linku Leoexpress, kde cena jednosměrné jízdenky z Prahy stojí okolo 380 – 480 Kč. Dále se můžete také svézt se společností Flixbus nebo Regiojet.

Náhled nabídky zájezdu do Egypta do hotelu Jewelůs Sahara Resort****
Last minute - zájezd do Egypta za 4 259 Kč


Náhled nabídky zájezdu do Egypta do hotelu Titanic Aqua Park ****

Last minute - zájezd do Egypta za 4 259 Kč


guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Radek

Munice a neprůstřelná vesta je v ceně zájezdu?

petr malý

ty si asi takovej mamánek, co nikdy nevylezl od klávesnice, výýýď ?

Jarda

A vy si pořádně prohlédněte turistické „magnety“ na vlastní oči. Zjistíte, že nejkrásnější jsou zidealizované na PC. Jinak je v nich hlava na hlavě. Třeba slavný chrám Angkor vat v severní Kambodži. Hlava na hlavě, na východ slunce tam čeká den co den tisíce hejlů, jako třeba Vy. Dnešní cestování již s dobrodružstvím pánů Zikmunda a Hanzelky nemá vůbec, ale vůbec nic společného. Všude Vás chtějí jenom okrást. A v mnoha destinacích doslova. To Vám píše člověk, který v posledních letech intenzivně cestuje a má oči a uši otevřené.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)