Last minute Turecko: ***hotel+polopenze+transfer = 5891 Kč!
23.6.2014

Last minute Turecko včetně polopenze

O této nabídce

Opět na serveru dovolena.cz naleznete zajímavý last minute zájezd na Tureckou riviéru. Zájezd do *** hotelu vás vyjde na 5891 Kč, v ceně ubytování s polopenzí, zpáteční letenka a transfer do hotelu. Odlet je z Mnichova.

Termín: 6. 7. – 12. 7.Rezervuj zájezd >>

Jak se dostat do Mnichova

Pokud nepojedete autem, do Mnichova se můžete dostat autobusy Eurolines (1400 Kč zpáteční) nebo Student Agency (1624 Kč)  nebo vlakem ČD s jízdenkou Včasná Evropa Německo, kterou pořídíte nejlevněji na cd.cz (1064 Kč zpáteční).

[singlepic id=159 w=640 h=480 float=center]
[google-map-v3 shortcodeid=“4894c8f8″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)