Last minute – Turecko – *** All inclusive – 6 896 Kč
11.7.2013

Last minute – Turecko – *** All inclusive – 6 896 Kč

O této nabídce

Server dovolena.cz nabízí last minute do Turecka. Ubytování je v Europa Park hotelu*** včetně All inclusive a to za 6 896 Kč. Pro tuto cenu platí, že let je z Bratislavy. Nicméně k dispozici je také let z Prahy za 7 836 Kč a  navíc jako bonus budete mít na pražském letišti parkování zdarma.

Termíny:

Let z Bratislavy: 13.-20. července

Let z Prahy: 16.-23. července

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)