Last minute – Turecko – **** All in – 7 433 Kč
3.6.2013

Last minute – Turecko – **** All in – 7 433 Kč

O této nabídce

Milovníky last minute zájezdů by mohla oslovit nabídka čtyřhvězdičkového hotelu Akropol v turecké Alanyi včetně all inclusive za 7093 Kč. Odlet je 10. června z Drážďan (či o 131 Kč dráž z Vídně) a doprava z Prahy na letiště je zdarma (nezapomeňte uvést při rezervaci). Zájezd naleznete na této stránce.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya, Turkey{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)