Last minute Turecko: 5*hotel s all inclusive 9984 Kč, odlet z Prahy
30.4.2014

Last minute Turecko: 5*hotel s all inclusive 9984 Kč, odlet z Prahy

O této nabídce

Pokud přemýšlíte o dovolené v Turecku v pětihvězdičkovém hotelu s all inclusive, neměla by Vám tato  last minute nabídka.

***** Hotel Elegant s all inclusive na Turecké riviéře vychází na data 20. května – 27. května na 9 984 Kč – Rezervuj >>

Zájezd je za tuto cenu dostupný pouze v tento termín, další termíny jsou dražší ( +1032 Kč např. 27. května – 3. června – Rezervuj >>)
[google-map-v3 shortcodeid=“a3025d29″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Alanya{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)