LAST MINUTE! Sicílie z Prahy za 2990 Kč
19.7.2016

LAST MINUTE! Sicílie z Prahy

O této nabídce

Využijte i Vy jedinečné last minute nabídky a poleťte nasávat sluneční paprsky i jedinečnou atmosféru největšího středomořského ostrova, Sicílie. S odletem již tuto sobotu v poledních hodinách přímo z Prahy do východosicilské metropole Catanie a návratem sobotu následující po stejné ose.

Catanie je druhým největším sicilským městem ležící na úpatí sopky Etna a dost možná i právě turisticky nejpřitažlivějším místem ostrova. Místní uličky doslova dýchají historií a snoubí se v nich pozůstatky jak antických, tak středověkých památek. V blízkosti města také naleznete vyhlášené písčité pláže, z nichž se hned několik pyšní ojedinělým černým pískem, což je způsobeno jejich polohou a  blízkostí sopečného kráteru.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo zde v odkazu
  • Termín: jediný možný termín 23. 7. – 30. 7.
  • Zavazadlo: v ceně je malé kabinové zavazadlo s limitem 5 kg a jeden odbavený kus o maximální hmotnosti 15 kg

[/highlightbg]

Ubytování

Svůj hotýlek a dovolenkové zázemí si pohodlně zarezervujete přes Booking. Případně lze použít i služby srovnávače Trivago.

Vyzkoušet můžete klidně tohle jednoduché ubytování ležící pár minut od přístavu v samotném centru Catanie.  Případně využijte nabídky téhle vily, která se nachází téměř na pláži.

Autopůjčovna

Pro pořádné prozkoumání ostrova včetně objevení turistům zapomenutých pláží se jistě vyplatí zapůjčení auťáku. Vždyť celý ostrov od východu na západ projedete již za 3 hodiny. Ty nejaktuálnější a nejvýhodnější nabídky všech velkých půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)