Last minute Sharm el Sheikh z Mnichova za 1966 Kč
15.6.2015

Last minute Sharm el Sheikh z Mnichova

O této nabídce

Egypt je destinací, kam většina lidí vyráží s cestovkou a vůbec si přitom neuvědomují, kolik by mohli oproti cenám cestovních kanceláří ušetřit. Na zcela jinou cenu se můžete dostat například při nákupu last minute letenky z Mnichova (MUC) do Sharm el Shekhu (SSH) za 1966 Kč. Za tuto cenu můžete letenky pořídit v jediném termínu 20.6. – 4.7.

Letenky můžete rezervovat na stránkách německé expedie.

Ubytování

Ubytování ve 3 hvězdičkovém hotelu na známé Naama Bay (hezká písečná pláž, o něco horší potápění, super promenáda pro nákupy a noční život) můžete pořídit už za 2900 Kč na os. za celých 14 dní! Vzhledem k tomu, že na Naama Bay naleznete mnoho různých restaurací, jídlo v hotelu není zcela nezbytné.

Pokud byste chtěli snídani, polopenzi nebo all inclusive, můžete si rezervovat pokoj v tomto tříhvězdičkovém hotelu na Naama Bay za necelých 5 tis. za os. za celých 14 dní.

Je třeba zmínit, že čím luxusnější ubytování si budete rezervovat, tím bude cena zájezdu bližší ceně cestovek, které na jednu stranu mají na zájezdu velký zisk, na druhou stranu ale dostávají oproti běžným smrtelníkům slušné slevy. Pokud tedy preferujete 5 hvězdičkový hotel all inclusive, doporučujeme raději si koupit zájezd přes spolupracující cestovní agenturu a letět s cestovkou.

Jak do Mnichova

Nejlevněji se do Mnichova dostanete autobusem se společností Flixbus za 750 Kč. Dalšími možnostmi jsou o trochu dražší Eurolines nebo Student Agency.

Vízum

Při návštěvě Sharm el Sheikhu není při pobytu o maximální délce 14 dní nutné vízum. Vzhledem k tomu, že v tomto případě jde o 14 nocí (tj. 15 dní), vízum by dle našeho názoru mělo být potřeba. Před koupí letenky doporučujeme informovat se na zastupitelském úřadě Egypta. Počítejte prosím také s tím, že nově není možné při individuálních cestách získat vízum po příletu na letišti. Pokud by s tím to někdo měl více zkušeností, budeme rádi za případné doplnění.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)