Last minute: Sardinie z Prahy za 2990 Kč
3.7.2017

Last minute: Sardinie z Prahy

O této nabídce

Očekáváte-li zajímavou nabídku na last minute dovču k moři, pak ze zkuste zaměřit na nabídku cestovní kanceláře Čedok. Ta nabízí singl letenku z Prahy do Olbie na Sardinii včetně odbaveného zavazadla za 2 990 Kč. Odlet je již ve středu 5. července krátce po poledni.

Na Sardinii se nemusí těšit jen milovníci plážové pohody a vodních radovánek. Tento italský ostrov se vyhlášený i svými nádhernými vápencovými horami, jež jsou objektem zájmu lezců.Mimo to se do centrální části ostrova můžete vydat na menší hike nebo si naplánovat delší několikadenní trek.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovky
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a klasický příručák
  • Dostupnost: viz. vybraný termín
  • Termíny:
  • ​​​​​​​Náš tip: Pokud chcete zakoupit více letenek, tak musíte v následujícím kroku zvolit „přidat pokoj“.

    ​​​​​​​​​​​​​​​​​

Ubytování

I na poslední chvíli se dá sehnat vcelku pohodlné ubytko za příznivou cenu. Ideálními pomocníky při hledání budou oblíbený Booking nebo srovnavač cen Trivago. Nám do oka padl například tento dobře hodnocený hotel v centrální části ostrova za 4 440 Kč/os./týden včetně snídaní. Anebo si za základnu zvolte takovýto rodinný penzion u severozápadního pobřeží. Ti, kteří se spokojí s menším komfortem si jistě mohou vzít stan se spacáky a trávit noci v přírodě…

Autopůjčovna

Pokud se nechcete věnovat jen celotýdennímu válendu na páži, tak si rozhodně půjčtě auťák a projeďte během svého pobytu celý ostrov. Širokou nabídku stále dostupných vozidel naleznete hezky uceleně v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy na Sardinii za 2 990 Kč

Last minute: Sardinie z Prahy za 2990 Kč

guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Katka

Dobrý den, chystáme se na Sardinii, kde hodláme využít následující autopůjčovnu http://www.autonoleggiosardinya.it/autonoleggio_sardegna/
Chtějí krom zálohy v hodnotě 100 EUR ještě číslo kreditní karty a datum expirace. Už jste se s tím někdy setkali? Mám trochu obavy rozesílat tyto čísla, i když ten trojmístný bezpečnostní kód nepožadují. Můžete poradit? Předem moc díky za odpověď, Katka

Richard

Dobrý den,
zmiňujete stanování, máte s ním nějaké zkušenosti? máme v plánu pronajmout auto a cestovat po ostrově a spát ve stanu , ale obáváme se nějakých pokut nebo obstrukcí – schovat stan je ok, ale auto už se maskuje hůře. Taky by mě zajímalo, zda máte nějaké zkušenosti s grilováním. Otevřený oheň je zakázán, ale patří do něj i plynový vařič campingaz nebo klasický malý gril na brikety? Předem děkuji, Richard

Antonin

Dobrý den Richarde,

osobní zkušenosti se spaní „na divoko“ na Sardinii nemáme. Oficiálně je to sic zakázané, ale v diskusích na netu najdete mnoho potvrzení o úspěšné realizaci tohoto druhu nocování. Za sebe bych se toho určitě nebál, ale byl obezřetný a choval se tak, abych místo opustil ve stejném stavu jako jako bylo před mým příchodem.
No jeje, grilujeme opravdu často a rádi. Ovšem na Sardinii jsme ve volné přírodě oheň nerozdělávali a určitě to nedoporučujeme ani Vám. Použít plynový vařič bych se nebál, ale dejte si pozor na okolní prostředí – léto je na tomto ostrově obzvláště suché a riziko vzniku požáru vysoké. Mimochodem, plynovou bombu byste si museli koupit až na místě, jelikož do letadla Vám ji určitě nevezmou.

S pozdravem
Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)