Last minute: Řecko, Španělsko – 2 990 Kč
11.8.2016

Last minute: Řecko, Španělsko

O této nabídce

Nebyli jste letos ještě u moře a máte několik dní dovolené k dobru? Tak zbystřete! Máme pro Vás další nabídku z kategorie last minute. Z pytle tentokráte vypadla Malaga, Costa Brava a Korfu. To vše přímo z Prahy.

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny:
    • 1) Korfu 12. 8. – 16 . 8. / 19 . 8. -> přímo ZDE (objednat lze e-mailem nebo telefonicky)
    • 2) Costa Brava (Girona) 13. 8. – 24. 8. ->REZERVUJ ZDE
    • 3) Malaga 16. 8. – 27. 8. -> REZERVUJ ZDE
  • Zavazadla: ve všech případech je v ceně 1ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks příručního s limitem 5kg

[/highlightbg]

Ubytování

Pokud zamíříte na Korfu, tak si zkuste rozdělat svůj základní tábor třeba v tomto sympatickém apartmánu nedaleko pláže. Pokud hledáte opravdu levné ubytování nebo rádi spíte v přírodě, tak určitě zvolte tento kemp.

Zamíříte-li na Pyrenejský poloostrov pak se koukněte na tuto útulnou haciendu ležící pouhých 30km od Malágy. V případě pobytu na Costa de Brava se určitě podívejte na tento hotýlek kousek od pláže.

 

Počasí

Počasí je všech třech destinacích takřka předplacené. Teploty vzduchu se v následujícím týdnu mají pohybovat kolem 30°C, přičemž na Korfu by měli stoupat až na 33°C. Příjemnou koupací teplotu mají i přilehlá moře, když nejteplejší bude opět v Iónském moři a to 26°C.

Autopůjčovna

Pokud zamíříte na týden na Korfu, tak zvažte půjčení auťáku. Přeci jen díky němu budete mít možnost sjezdit prakticky celý ostrov a najít si třeba privátní pláž nebo prostě jen poznáte daleko víc než jen nejbližší okolí svého apartmánu 🙂 Přehled o možnostech a následné zařízení nejlépe zmáknete v naší autopůjčovně.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)