Last minute: Řecko – Kos či Rhodos – letenka + hotel = 4 990 Kč
5.6.2014

Řecko: Kos či Rhodos, hotel + letenka

O této nabídce

Kromě Kréty můžete vyrazit na Last minute dovolenou na ostrovy Kos či Rhodos. Dostupné jsou za cenu 4 990 Kč 2 možnosti:

Kos – Hotel Clever*** – 6. 6. – 13. 6. 4990 Kč bez jídla, nebo 6390 Kč s all inclusive – Rezervuj >>

Rhodos – Hotel Matina** – 8. 6. – 15. 6. 4990 Kč bez jídla, nebo 6290 Kč s all inclusive – Rezervuj >>

V ceně zájezdu je letenka, ubytování, transfer na hotel a v případě all inclusive strava s nealkoholickými a místními alkoholickými nápoji.

[google-map-v3 shortcodeid=“e52521cd“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rhodos, Kos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)