Last minute Řecko: *** hotel s all inclusive za 6 990 Kč! Odlet z Prahy
26.5.2014

Last minute Řecko: *** hotel s all inclusive za 6 990 Kč! Odlet z Prahy

O této nabídce

Na serveru dovolena.cz se opět objevila zajímavá nabídka Last Minute, tentokrát na řecký ostrov Kréta za 6 990 Kč s odletem z Prahy. V ceně zájezdu je stravování all inclusive.

Termín: 28. května – 4. června – Rezervuj >>

Jméno hotelu: Gortyna hotel

Alternativně 29. května – 5. června hotel VENOS CLEVER vychází rovněž za 6 990 Kč – Rezervuj >>

[google-map-v3 shortcodeid=“87aee05b“ width=“350″ height=“350″ zoom=“12″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Heraklion, Greece{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)