Last minute Řecko: *** hotel + letenka + all inclusive = 5990 Kč
3.6.2014

Last minute Řecko: *** hotel + letenka + all inclusive

O této nabídce

S blížícími se letními prázdninami přichází stále více a více last minute zájezdů. Pokud Vám nevadí si sbalit plavky a 6. června příp. 8. června odletět na Krétu, mohl by Vás zaujmout tento zájezd, odlet je v tomto případě z Brna, za 6990 Kč můžete letět z Prahy.

Název hotelu: Malievi Hotel ***

Stravování: All inclusive

Termín: 8. června – 15. června (odlet z Brna) Rezervuj >>

6. června – 13. června (odlet z Prahy, 6990 Kč) Rezervuj >>

[singlepic id=150 w=320 h=240 float=center]
[google-map-v3 shortcodeid=“2200170e“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Heraklion{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)