Last-minute řecké a španělské ostrovy od 3036 Kč
21.7.2015

Last-minute řecké a španělské ostrovy

O této nabídce

Letošní last-minute letenky zatím výrazně zaostávají za očekáváním, ale přeci jenom se stále dají vybrat nabídky letenek k moři za slušných zhruba 3 tis. Kč. Z celkového porovnání nejlevněji vycházejí letenky do Řecka a do Španělska, například na populární Santorini, Skiathos, Krétu nebo na Mallorcu. Na těchto ostrovech je i teď možné sehnat ubytování za slušné ceny, takže dovolená vyjde na přijatelné peníze.

Last-minute nabídky

Všechny níže uvedené letenky můžete zakoupit na stránkách německé expedie.

  • Skiathos z Mnichova – 3036 Kč (s odletem 24.7. na 1, 2 nebo 3 týdny)
  • Santorini z Linze – 3284 Kč (27.7. – 3.8.)
  • Kos z Vídně – 3284 Kč (22.7. – 4.8.)
  • Kréta z Drážďan – 3310 Kč (24.7. – 7.8.)
  • Mallorca z Linze – 3201 Kč (s odletem 22.7. na 1 až 15 dní s mnoha možnostmi návratu)

Ubytování

Jak v Řecku, tak ve Španělsku najdete výhodné ubytování přes rezervační systém bookingu. Kromě toho se určitě podívejte do srovnávače Trivago, kde jsou často také skvělé nabídky.

Cestování po ostrovech

Když už budete na nějakém ze španělských nebo řeckých ostrovů, určitě si na pár dní půjčte auto a vyražte na průzkum okolí. Nejlevněji si auto můžete rezervovat v naší autopůjčovně, která nahrnuje nabídky všech velkých sítí půjčoven. Jestliže jste si ještě nikdy auto nepůjčovali, podívejte se na naše tipy, na co si dát při půjčení auta pozor.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)