Last minute: potápění v Mexiku za skvělých 8129 Kč
7.7.2016

Last minute: potápění v Mexiku

O této nabídce

Přicházíme s last minute nabídkou německých aerolinek TUIfly, s nimiž se můžete již za pár dní podívat s odletem z Kolína nad Rýnem na týden do Mexika, konkrétně do Cancúnu. Jedním z hlavních lákadel oblasti je bez pochyb potápění! Vydat se můžete na tzv. cenoty, což jsou zatopené jeskyně umožňující jak klasickou koupačku, tak potápění nebo šnorchlování. Vynechat byste určitě také neměli nedaleké ostrov Cozumel, kde je podle mnohých vůbec jedno z nejkrásnějších potápění na světě. A v případě, že již vody budete mít dost, jistě navštivte komplex mayských památek Chichén Itzá! Zkrátka luxusní dovolenou v Cancúnu ocení každý, kdo má rád nádherné pláže s tyrkysovou vodou a potápění.

[highlightbg]

  • Rezervace a termín: 10. – 17.7. > REZERVUJ za 8129 Kč
  • Zavazadlo: v ceně 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 23 kg

[/highlightbg]

Ubytování

Zaslouženou postel po několikadenním treku bude nejlepší zarezervovat prostřednictvím Bookingu, případně můžete využít služeb srovnavače Trivago.

Jak do Kolína?

Do Kolína nad Rýnem se pohodlně dostanete z Prahy se společností Flixbus přímo na letiště již od 858 Kč. Nebo můžete využít leteckého spojení od Eurowings, které je však o něco dražší.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)