Last Minute: Neapol či Barcelona za 2990 Kč
20.8.2016

Last Minute: Neapol či Barcelona

O této nabídce

Pokud pro Vás pracovní povinnosti v další týdnu nejsou překážkou či máte ještě dost dovolené, tak zpozorněte! Nejžhavějšími last minute letenkami pro tento víkend jsou rozhodně tyto tipy jižním směrem. Ať už se jedná o italskou Kampánii v čele s historickou i pulzující Neapolí či o katalánskou Barcelonu s přilehlým pobřežím Costa Brava. Ve všech případech se jedná o zpáteční letenky s týdenním intervalem pobytu a odletem přímo z Prahy! Obě dvě destinace nabídnou skvělou kombinaci jak rušného města s dostatkem památek, tak i možnost plážové rekreace. Tak sbalte nejenom plavky a hurá na jih 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace a termíny:
  • Zavazadla: pravděpodobně je v ceně 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks příručního. Ovšem potvrzení se nedostává ani na hotline Čedoku, takže je to malá záhada…

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování nejsnáze seženete přes server Booking, a to i takhle narychlo díky bohaté nabídce. Pokud však nechcete trávit čas hledáním dostupných akomodací před velmi rychle blížícím se odletem, dáme Vám pár tipů.

Pokud chcete v Neapoli bydlet v blízkosti centra, využijte tuto solidní tříhvězdu, nedaleko níž je i zastávka autobusu jedoucího z letiště. Velice dobrou volbou jistě bude i tento čtyhvězdičkový hotel ležící západně od centra, který má dost solidní hodnocení. Jde-li Vám o budget především, tak doporučujeme klasiku v podobě oblíbeného Bed & Breakfast již za 540 Kč/os/noc.

V Barceloně bychom se podívali na tuto vymazlenou čtyřhvězdu, případně na takovýdle útulný guesthouse. Pokud Vám nevadí trocha alternativy a sdílený pokoj s dalšími mladými lidmi, neváhejte vyzkoušet po designové stránce skvěle zařízený hostel za 649 Kč/os/noc se snídaní v ceně!

Počasí

V obou dvou destinacích by až do konce srpna mělo panovat výhradně slunečné počasí s teplotami kolem 30°C pro Neapol a 28°C pro Barcelonu. Teplotní stav přilehlého Tyrhénského resp. Baleárského moře nebude o nic méně příznivý, neb teploty okolních vod by měly dosahovat 25°C, takže dostatečné „kafe“ pro veškeré vodní radovánky a sporty.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)