Last minute na Kapverdy za 9 990 Kč včetně all inclusive, odlet z Prahy
23.3.2014

Last minute Kapverdy z Prahy včetně all inclusive za 9 990 Kč!

O této nabídce

Opět na serveru dovolena.cz je k dispozici velmi atraktivní zájezd na Kaperdské ostrovy. Na datum 25. března – 1. dubna pořídíte celý zájezd s odletem z Prahy, ve čtyřhvězdičkovém hotelu včetně all inclusive za 9 990 Kč! Rovněž je možné koupit polopenzi za 9 490 Kč.

Zájezd rezervujte přímo na této stránce.

[google-map-v3 shortcodeid=“cfe6b868″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Cape Verde{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)