Last minute Mallorca za 1 345 Kč
2.5.2017

Last minute Mallorca

O této nabídce

Pokud ve Vás počasí poslední doby již probouzí skepsi a nutně potřebujete utéci za sluníčkem, tak zbystřete. Protože již pozítří si můžete užívat příjemné středomořské klima na Baleárských ostrovech – konkrétně na největším z nich Mallorce. Německý nízkonákladový dopravce Eurowings nabízí nejen last minute letenky z Norimberku do Palmy de Mallorca za hezkých 1 345 Kč. Letět lze jen na krátkou otočku a využít prodlouženého víkendu díky pondělnímu státnímu svátku anebo zůstat o dva dny déle. Předpověď hlásí slunečno a příjemných 26 °C, tak si do báglu sbalte plavky a hurá na Mallorcu!

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Eurowings
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg a rozměry 55 x 40 x 23 cm
  • Dostupnost: květen 2017
  • Termíny:
    • 4. – 8. 5. za 1 345 Kč
    • 4. – 10. 5. za 1 345 Kč
    • 11. – 15. 5. za 1 749 Kč

Ubytování

I na Baleárských ostrovech se vyplatí hledat nabídku ubytka, a to i na poslední chvíli, na klasickém Bookingu nebo rychle sjet nabídku srovnavače Trivago. Velmi pěně kupříkladu vychází tento tříhvězdový hotel kousek od pláže za 581 Kč/os./noc. Další možností, kde složit hlavu je takovýto hezký hotel za 558 Kč/os./noc včetně snídaně, který je v dnešní akci zlevněn o 58 %.

Jak do Norimberku

Vzhledem l brzkému rannímu odletu bude nejpříjemnější se do bavorské metropole dopravit osobník automobilem po dálnici A6. Cesta z Prahy trvá ca 3 hodiny a auto můžete na pár dní nechat zaparkované u stanice U-Bahnu Ziegelstein (mnohokrát osobně vyzkoušeno). Jelikož však metro ještě jezdit nebude, tak budete muset na letiště dojít pěšky – jsou to však jen 2 km. 🙂

Pokud ale preferujete ponechat svůj vůz doma nebo tu možnost nemáte, tak jednoduše využijte některého z večerních spojů nabízeného autobusovými dopravci Regiojet nebo Flixbus a noc přečkejte přímo na letišti. O trochu levnějí vychází zelené autobusy, ale srovnatelnou nabídku poskytuje i Regiojet ve spolupráci s Deutschebahn (jednosměrná jízdenka za 490 Kč). Případně využijte přímo DB, jejichž ceny začínají na 14 €.

Autopůjčovna

Samozřejmě, že můžete celou dovolenou strávit příjemným relaxováním na plážích, ale pokud si svůj pobyt na ostrově budete chtít alespoň trochu zpestřit a podniknout výlety do ostatních částí ostrova, tak se Vaším nezastupitelným pomocníkem stane jistě dvoustopé vozidlo v podobě auťáku. A kde si ho půjčit? Širokou nabídku velkých světových autopůjčoven naleznete právě v té naší. 🙂

Náhled letenky z Norimberku na Mallorcu za 1 345 Kč

Last minute Mallorca za 1 345 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)