Last minute Madeira za 2998 Kč
5.6.2015

Last minute Madeira

O této nabídce

Pokud uvažujete o cestě na nádherný celoročně zelený ostrov Madeira, naváhejte ani chvilku a využijte last minute nabídky polských Tui, kteří prodávají zpáteční letenky z Katowic (KTW) na Madeiru (FNC) za 447 zl. neboli 2998 Kč. V ceně letenky je přitom také odbavené zavazadlo.

Volný termín

Jediný volný termín je 10. – 17.6. – Letenky je možné rezervovat přímo na webu TUI. Po příchodu na hlavní stránku pokračujte na „Bilety lotnicze“ a „Zobacz wszystkie“.

Ubytování

Ubytování na Madeiře není nijak drahé – pokoj v tříhvězdičkovém hotelu nedaleko od pláže Vás vyjde zhruba na 400 Kč na os. a noc. Další možností je hezké ubytování v centru Funchalu se snídaní za 600 Kč na os. a noc.

Po Madeiře

Madeira je ideální místo k poznávání okolí a bez auta se zde těžko obejdete. To si můžete nejvýhodněji rezervovat v naší autopůjčovně:


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)