Last minute: Kréta za 2 990 Kč
7.8.2017

Last minute: Kréta

O této nabídce

Ještě jste letos nebyli u moře a nevadí Vám si sbalit kufry během pár dní? Tak zbystřete a bookujte letenky na největší řecký ostrov – Krétu, kde se podle starořeckých mýtů zrodil sám Zeus. Plavky si můžete zapakovat již během zítřka a k jižním břehům Egejského moře se vydat ve středu. Charterový let Vás z Prahy dopraví do letoviska Chanie ležící na západě ostrova, která je zároveň druhým největším centrem na celé Krétě. Pokud si potřebujete ještě zařídit volno v práci, tak lze odletět až v pátek, přičemž cena letenek zůstane stejná – 2 990 Kč.

  • Rezervujte: přímo přes stránky cestovky
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 15 kg a 1 ks klasického příručáku s limitem 8 kg
  • Dostupnost: srpen 2017
  • Termíny:
    • ​​​​​​​9. – 19. 8. za 2 990 Kč
    • 12. – 19. 8. za 2 990 Kč
    • 12. – 23. 8. za 2 990 Kč

Ubytování

Sehnat prima ubytko za prima prachy může být na poslední chvíli trochnu oříšek, nicméně když prolétnete oblíbený Booking, tak několik sympatických nabídek stále objevíte. Případně lze využít ještě srovnavač služeb Trivago.

Zkuste klidně tento pěkný apartmán přímo v centru Chanie za 1 044 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

Abyste mohli směle prozkoumat nejen západ Kréty, tak si určitě půjčte auťák. Díky němu se budete moci každý den koupat na téměř jiné pláži a bez problémů projedete celý ostrov i během týdne. To zní vcelku lákavě! Tak se mrkněte do naší autopůjčovny a zjistěte, které auťáky jsou v tomto termínu stále k mání.

Náhled letenky z Prahy do Chanie za 2 990 Kč

Last minute: Kréta za 2 990 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)