Last minute Kostarika, Dominikánská rep., Mexiko a Kuba za 7665 Kč
15.5.2016

Last minute Kostarika, Dominikánská rep., Mexiko a Kuba

O této nabídce

Anglická cestovní kancelář Thomson právě nabízí last minute letenky z Londýna do Kostariky, Dominikánské republiky, Mexika, na Kubu a Arubu za 219 liber neboli přibližně 7665 Kč, což je za poslední roky jedna z nejnižších cen vůbec! Jestliže byste si chtěli ještě před začátkem léta užít trochu luxusu na pláži nebo prozkoumat nádhernou přírodu Kostariky, rozhodně byste o této nabídce měli uvažovat. S končící sezónou již garance dobrého počasí není taková jako v zimě, ale všudypřítomné slevy na ubytování i další služby za to stojí.

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Thomson Airways
  • Zavazadlo: v ceně je pouze příruční zavazadlo 50 x 40 x 20cm a hmotnosti max 5 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek 60 liber (reálně byste s běžným příručním zavazadlem měli v pohodě projít)
  • Příklady termínů:

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v celém Karibiku i v Kostarice můžete pohodlně a výhodně rezervovat na stránkách bookingu. Na Kubě je situace o něco složitější a ubytování se dá zarezervovat jen v některých vyhledávačích. Z tohoto důvodu doporučujeme hotelscombined, kde najdete přehled všech nejlepších nabídek. Pokud chcete Kubu více procestovat, doporučujeme ubytování shánět až na místě, kde vás to u místních vyjde na zlomek ceny.

Vízum na Kubu

Na Kubu budete potřebovat vízum ve formě turistické karty, kterou Vám na počkání prodají na kubánské ambasáně nebo v sídle aerolinií Cubana za 750 Kč.

Jak do Londýna

Nejlevnější letenky do Londýna můžete koupit z Prahy nebo Brna s Wizzairem nebo Ryanairem, nebo z Ostravy s Ryanairem. Nejpohodlnější varianta potom bude se Smartwings nebo easyjetem přímo na letiště Gatwick, cena je ale zase o něco vyšší.

Ve většině případů se nám nejvýhodněji jeví let do Londýna s Wizzairem / Ryanairem (např. večerním letem den před odletem z Londýna za cenu už kolem 500 Kč) a zpátky s pohodlným přestupem přímo z Gatwicku se Smartwings za 1322 Kč vč. odbaveného zavazadla. Celková cena letenek z ČR by tam neměla přesáhnout 10 tis. Kč.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)