Last minute Korfu z Prahy za 1990 Kč
25.8.2016

Last minute Korfu z Prahy

1990

O této nabídce

Tato nabídka bohužel již není platná, to ale nevadí, stále máme spoustu zajímavých akcí, mrkněte semhle.

Po mnoha letech se konečně na trh s last minutovými letenkami vrhli také české cestovní kanceláře  – konkrétně Čedok a Neckermann. Právě druhá jmenovaná společnost nyní prodává last minute letenky z Prahy na řecký ostrov Korfu již za 1990 Kč s odletem zítra večer. Pokud nejste schopni se tak rychle sbalit, můžete využít využít také pozdějších letů stále za skvělou cenu 2990 Kč.

Korfu je zdaleka nejzelěnějším a snad také nejkrásnějším řeckým ostrovem, a proto se mu nezřídka přezdívá „smaragdový ostrov“. Kromě pláží a krásné středomořské přírody Korfu nabízí také mnoho historických památek, z nichž nejznámější je zřejmě zámek Achillion, který si zde nechala vybudovat Alžběta Bavorská známá též jako Sissi.

  • Rezervace: přímo na stránkách CK Neckermann
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 15 kg
  • Termíny: 26.8. – 2.9., 30.8. – 6.8., 2.9. – 9.9. 2016

Ubytování

Hezké ubytování ve
skromném novém hotelu na samém jihu Korfu u v městečku Kávos můžete rezervovat na 400 Kč na os. a noc. Booking sice uvádí, že hotel je 700 metrů od pláže, ale hned sousední apartán je jen 30 metrů od pláže a i dle mapy to vypadá, že hotel je přímo na pláži.

Na severu ostrova zase naleznete výjimečně dobře hodnocené (9,7/10) apartmány nedaleko u moře za 470 Kč na os. a noc, které určitě také stojí za vyzkoušení.

Last minute Korfu z Prahy za 1990 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)