Last Minute: Keňa – Mombasa – 8149 Kč
4.9.2013

Last Minute: Keňa – Mombasa – 8149 Kč

O této nabídce

Pokud si umíte sbalit, nasednout do auta a odjet na letiště – přesně pro Vás je tu zpáteční last minute letenka od Ltur do Keni! S odletem 5. září z Frankfurtu v 19:50 s návratem 20. září z Mombasy. Letenku naleznete na tomto serveru.

Ubytování v Mombase

Jednoduché ubytování  pořídíte i na poslední chvíli za 372 Kč/os/noc, alternativně můžete zvolit tento hotel včetně snídaně.

Víza

Očkování není povinné, vízum obdržíte za 50 USD (respektive 40 EUR) při příletu na letišti v Mombase.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Mombasa{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)