Last minute: Kalábrie z Prahy a Brna za 2990 Kč
8.7.2016

Last minute: Kalábrie z Prahy a Brna

O této nabídce

Po dloooouhé době se nám konečně objevily také last minute letenky z České republiky, a to na oblíbený jih Itálie, do Kalábrie. S touto akcí se vytasil Čedok, který právě prodává letenky z Prahy a Brna do města Lamezie Terme za 2990 Kč. Jedná se o doprodej několika málo posledních míst v letadle, takže v případě zájmu s rezervací neotálejte. 🙂

[highlightbg]

  • Rezervace: přímo na stránkách Čedoku
  • Zavazadlo: v ceně odbavené zavazadlo 15 kg
  • Termín: z Prahy i Brna jediný termín – 12. – 19.7.

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování v apartmánu pro 4 os. jen 150 m od pláže můžete díky téměř 70% last minute slevě rezervovat je za 7300 Kč, tj. přibližně jen za 250 Kč na os. a noc. Jedná se tak o naprosto ideální volnu pro rodinnou dovolenou.

Autopůjčovna

Kalábrie je jednou z nejhezčích částí Itálie, kterou určitě stojí za to poznat více. Jestliže tedy nebudete chtít jen ležet na pláži, můžete si půjčit na pár dní auto v naší autopůjčovně a prozkoumat okolí.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)