Last minute: K památkám i vodě (Barcelona, Baleárské ostrovy, Kréta, Řím)
1.7.2016

LAST MINUTE: Barcelona, Kréta, Mallorca a Ibiza

O této nabídce

V následujícím týdnu na nás čekají hned dva volné dny, když na úterý a středu připadají státní svátky. Co si takhle vzít jeden den dovolené a užít si pohodovou 5-ti denní dovolenou, ať už v Barceloně, na Mallorce či Krétě, nebo v Římě? Ve všech zmíněných variantách připadají v úvahu odlety v zítřejších hodinách z blízkého Německa či Polska. Tak na co ještě čekáte?

Na své si jistě přijdou jak milovníci historie a památek, tak i vyznavači koupaček. Vykoupat se můžete jak moři, jehož teplota se v celém Středozemí pohybuje kolem příjemných 25°C, či se vyvalit na pláž a koupat se ve slunečních paprscích, neb předpověď hlásí pouze slunečné počasí.

Pokud máte času o něco více, tak rozhodně stojí za zvážení týdenní relaxace (5. -12. 7.) na dalším z Baleárských ostrovů, a to Ibize vyhlášené neutichajícím nočním životem i klidnými plážemi mimo hlavní letoviska.

[highlightbg]

 • Zavazadla:
  • 1) Mallorka: 1x 15kg plus 1 x 6kg palubní zavazadlo (45 x 35 x 20 cm)
  • 2) Barcelona: 1 x palubní zavazadlo (limit 10 kg a rozměry 55 x 40 x 20 cm)
  • 3) Kréta: 1 x 20kg  plus 1 x 6kg palubní zavazadlo
  • 4) Řím: 1 x palubní zavazadlo (limit 10 kg a rozměry 55 x 40 x 20 cm)
  • 5) Ibiza: 1 x palubní zavazadlo (limit 8 kg a rozměry 55 x 40 x 23 cm)
 • Dostupnost: sobota 2.7.- středa 6.7. (Ibiza 5. – 12.7.)

[/highlightbg]

Ubytování

Ve všech zmíněných destinacích se nabízí bohaté možnosti nocování. Doporučujeme využít oblíbený Booking, případně můžete vyzkoušet i srovnávač Trivago.

Jak do Berlína, Mnichova, Katowic či Lince?

Samozřejmě nejsnazší a nejrychlejší možností v současné situaci je dojet do místa odletu vlastním automobilem. Kdo však tuto možnost nemá nebo ji nepreferuje, tak do obou německých metropolí je jednoduché se dostat autobusem společností Flixbus či Student Agency, které nabízí několik linek denně.

Do Katowic se dostanete nejvýhodněji se společností Leo Express, případně autem díky mimořádně levnému parkování na letišti.

Do hornorakouského Lince se nejlépe (ve vybrané hodiny) dostanete vlakem Českých drah či jejich rakouského protějšku ÖBB. Využít lze také autobusové spojení od Flixbusu o den dříve a ještě před odletem si užít letní večer při Dunaji nebo následujícího dopoledne navštívit některé z místních muzeí.

Půjčit si auto?

Na řeckém ostrově Kréta se Vám jistě vyplatí půjčit si auto, tedy za předpokladu, že se nehodláte pouze slunit u moře. Sjednat zapůjčení si můžete i přes naši autopůjčovnu.

Dovolená v jiné destinaci

Pokud jste si ze současné nabídky last minute letenek přesto nevybrali, tak můžete využít náš vyhledávač a najít si dovolenou přesně dle svého gusta 🙂


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)