Last minute: Jamajka za 8 045 Kč
21.11.2017

Last minute: Jamajka

8045

O této nabídce

Německá agentura LTURfly nabízí letenky na křídlech lowcostového dopravce Condora z německého Frankfurtu nad Mohanem na Jamajku za skvělých 7 994 Kč. K dispozici je za uvedenou cenu jen jediným termín s odletem v sobotu ráno a návratem 6. prosince. K cestě do hesenské metropole určitě využijte dnešní akci Regiojetu. Celkem Vás tedy cesta z Prahy na Jamajku vyjde na krásných 8 392 Kč! Tak nerozmýšlejte dlouho, ať Vám letenky neuletí…

Jamajské břehy omývá Karibské moře a jedná se o třetí největší ostrov spadající do souostroví známého jako Velké Antily. Vzhledem ke koloniální minulosti se zde mluví jinak než na okolních ostrovech a to anglicky. Ostrov již bude patrně navždy spojen se jménem Boba Marleyho, všudypřítomné hrající reggae muziky a kultu rastafariánství, jehož vyznavače poznáte podle tradičně zacuchaných vlasů do dredů. Jamajka v sobě kombinuje ideální destinaci pro cestovatele, kteří během dovolené rádi spojí odpočinek s poznáním krás přírody. Nejvyhlášenější letovisko, kde se téměř každý večer konají párty je Negril na západním pobřeží. O něco klidnější a více atmosférické místo se jmenuje Treasure beach a nachází se jihu. Za dobrodružstvím a pořádnou džunglí se nemusíte vydávat daleko. Centrální oblast zvaná Cockpit Country Vám umožní absolvovat i zajímavé treky zarostlým pralesem, nezapomeňte však na šikovného průvodce. Málokdo taktéž tuší, že jen pár kilometrů za Kingstonem se začínají do výšin šplhat Blue Mountains, přičemž nejvyšší peak přesahuje 2 000 m. Právě v hlavním městě byste určitě neměli vynechat ani roztančenou pouliční párty za zvuku ohromných soundsystemů.

  • Rezervujte: přímo přes stránky agentury l´turfly
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg a 1 ks klasického příručáku
  • Dostupnost: listopad a prosinec 2017
  • Termíny:
    • 25. 11. – 6. 12.

Ubytování

Na základě osobních zkušeností se v jednotlivých letoviscích na ostrově mrkněte na následující tipy, kde strávit noc.

Pro první noc po příletu strávenou v Montegu, kde se mezitím rozkoukáte určitě zkuste vyhledat na AirBnB pohodový apartmán uživatele Jesseho. Tento pro Vás ochotně přijede přímo na letiště a z terasy jeho bungalovu, ležícího ve vilové čtvrti za městem se Vám dostane krásného výhledu na celé Montego (možnost spaní v hamakách přímo na terase jen dokreslí místní pohodu). Případně v Montegu vyberte tento pěkný bungalov. Když zamíříte do hlavního města Kingstonu, tak byste určitě měli nocovat v tomto parádním Raggae hostelu, kde Vám ochotně i doporučí ty nejlepší street party ve městě a vy zde najdete i parťáky, s nimiž se na tancovačku vydáte. V oáze klidu na jihu ostrova neboli v Treasure beach pak můžeme vřele doporučit tento klidný guesthouse kousek od moře.  A pokud zamíříte čerpat sílu do Blue Mountains, tak určitě složte hlavu u rastafariána Jah B v jeho guesthousu s úžasnou atmosférou.

Jak do Frankfurtu

Vzhledem k dnešní akci Regiojetu není o čem přemýšlet a rozhodně volte žluté autokary českého dopravce. Ten Vás hodí dokonce až na letiště za akční cenu 199 Kč. Příjezd je plánován 3 hodiny před odletem, tudíž akorát..

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi žádnou vízovou povinností a k cestě Vám vystačí platný cestovní pas.


Počasí

Můžete se těšit na dovolenou plnou slunečních paprsků, neboť teploty se na přelomu listopadu a prosince standardně pohybují kolem 30°C. Maximálně může občas přijít dešťová přeháňka. Okolní vody Karibského moře pak budou vyhřáté na ca 28°C – to je panečku, kafe.

Last minute: Jamajka za 8 045 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)