Last minute Egypt s All inclusive 9990Kč!
16.9.2015

Last minute Egypt s All inclusive

O této nabídce

Prázdniny nám sice skončily, ale předpověď počasí už nám výhledově nehlásí žádné tropy – proč se tedy ještě nejet ohřát a vykoupat v moři?! (Zkuste to takto podat Vašemu šéfovi a podělte se o úspěch 🙂 ). Nabízíme Vám levný last minute zájezd do Egypta – Marsa Alamu, které je obdivovány pro krásné pláže a moře jako velké akvárium. Jelikož se jedná o akci last minute, odlet je 17.9. 0:10, Dle CK, odlet je tedy za 12hodin! Zájezd za tuto cenu rezervujete přes tento odkaz! Pokud byste chtěli letět za týden, cena 11990 také není špatná a je možné, že bude také snížena.

[singlepic id=708 w=576 h=432 float=center]


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Letec

Cena pěkná. Váš portál hltám každý den a čekám na super příležitost. Nemám ale rád komolení češtiny. Proto prosím opravte text na „prázdniny skončily“.

Vojta V. zaletsi.cz

Ano, to se opravdu omlouvám, taková gramatická hrubka, hned to jdu opravit, nechápu, že jsem to přehlédl! :v A Vám moc děkuji za upozornění! 🙂

Vojta

Miloslav
Majkl

Ano, samozřejmě 🙂 Kdo hledá najde, že?:) Nebo, kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde:) Řídit se podle jedné recenze nemá příliš smysl 😉 Takové recenze najdete i u špičkově hodnocených hotelů například na booking.com. Každý od své dovolené čeká něco jiného.

Vojta V. zaletsi.cz

Burj al Arab – 7* hotel má 37 recenzí jako „příšerné“. Těžko se lze zavděčit všem. 🙂 http://www.tripadvisor.cz/Hotel_Review-g295424-d302457-Reviews-Burj_Al_Arab_Jumeirah-Dubai_Emirate_of_Dubai.html#REVIEWS

Vojta

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)