Last Minute: Egypt – Hurghada – 6 494 Kč
4.5.2013

Last Minute: Egypt – Hurghada – 6 494 Kč

O této nabídce

Server dovolena.cz nabízí opět velmi výhodný last minute zájezd včetně polopenze do egyptské Hurghady s odletem z Mnichova. Termín je omezen pouze na 11. května – 18. května. V ceně je i doprava na letiště Mnichov Žlutým autobusem odkudkoliv z ČR nebo pokud pojedete vlastním autem, máte na letišti parkování zdarma.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hurghada{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)