Last minute – Egypt – **** All inclusive – 9 990 Kč
25.7.2013

Last minute – Egypt – **** All inclusive – 9 990 Kč

O této nabídce

Server dovolena.cz nabízí last minute do Egypta, konkrétně na pobřeží Rudého moře do přístavního města Hurghady. Ubytování je v Magic Beach hotelu**** včetně All inclusive a to za 9 990 Kč. Pro tuto cenu platí, že let je z Brna. Nicméně k dispozici je také let z Prahy, který je ovšem o poznání dražší, za 13 980 Kč. Za cenu 9 990 Kč letem z Brna je k dispozici pouze níže uvedený termín.

Termín:

27.7.-3.8.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Hurghada{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)