LAST MINUTE Dubrovník za 559 Kč
30.5.2018

LAST MINUTE Dubrovník

559

O této nabídce

Není čas ztrácet čas! Last minute od polské cestovní kanceláře Rainbow tours na letenky z Katowic do Dubrovníku již zítra (31. 5.)! Chorvatské město Dubrovník je na dosah. Nenechte si ujít super šanci a navštivte toto krásné historické město na Jadranu, zapsané na Seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Termín od 31. 5. – 7. 6. jen za 559 Kč. Letenky rezervujte zde >> 

  • Rezervujte: na těchto webových stránkách
  • Zavazadla: v ceně je odbavené zavazadlo do 20 kg
  • Dostupné termíny:
    • 31. 5. – 7. 6. 2018
    • 31. 5. – 14. 6. 2018

Ubytování

Co se týče ubytování, v Dubrovníku můžeme doporučit My Corner rooms, dvoulůžkové pokoje nedaleko centra tohoto krásného města.

Jak do Katowic

Do Katowic se dostanete z Prahy například autobusovou linkou Leoexpress s přestupem v Bohumíně, který vás zaveze přímo na letiště.
Pokud vám nevadí řídit, můžete nasednout do svého auta a dopravit se na letiště v Katowici sami. Parkování na letišti mají všechna auta s českou či slovenskou SPZ slevu 90%. A to se vyplatí.

Náhled letenky z Katowic do Dubrovníku za 559 Kč

LAST MINUTE Dubrovník za 559 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)