Last minute do Bulharska za 1990 Kč
10.8.2016

Last minute do Bulharska

O této nabídce

Hoďte si do batohu či kufru plavky, krémy a sluneční brýle ještě dnes. Proč? No, poněvadž už zítra touto dobou to všechno budete potřebovat na pláži na Slunečném pobřeží. Ideální varianta na prodloužený víkend, neb počasí v naší české kotlině mnoho sluníčka pravděpodobně nepřinese.

Hlavně nad ničím neváhejte, odlétat můžete již ráno z blízkosti svého bydliště. Nabízí se odlety z Prahy, Pardubic i Brna. Cílem Vašeho koupacího výletu může být třetí a čtvrté největší bulharské město, tedy Varna či Burgas.

Mimochodem, my jsme této akce využili, takže se možná uvidíme na palubě. 🙂

[highlightbg]

 • Rezervace: právě zde (rezervace však pouze e-mailem nebo telefonicky)
 • Termíny: více kombinací v závislosti na místě odletu a výběru Burgasu či Varny
  • Praha – Burgas 11. 8. – 13. 8. / 15. 8. nebo 13. 8. – 15. 8. / 18. 8.
  • Brno – Burgas 11. 8. – 15. 8. / 23. 8.
  • Pardubice – Burgas 11. 8. – 18. 8.
  • Praha – Varna 12. 8. – 16. 8.
  • Brno – Varna 11. 8. – 18. 8.
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla s limitem 20 kg s 1 ks palubního zavazadla s maximální vahou 5 kg

[/highlightbg]

Ubytování

V blízkosti Burgasu můžete rovnou vyzkoušet tuto solidní tříhvězdu se snídaní  v jižněji položeném Primorsku? Nebo tento apartmán s výhledem na moře v nedalekém letovisku Nesebar?

Zatímco ve Varně přímo na pláži dejte šanci tomuto velmi dobře hodnocenému hotelu, případně najděte zázemí v tomto levném hostelu v naprostém centru Varny.

Počasí

Nemusíte se obávat na Slunečném pobřeží po většinu času nebývá jinak než slunečno, čímž dostává svému jménu. Očekávat můžete teploty vzduchu okolo 27°C  a místní břehy jsou aktuálně omývány vodou podobné teploty, tedy příjemné „kafe“ i pro vodní hrátky 🙂

Náhled letenek za 1990 Kč

Last minute do Bulharska za 1990 Kč


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
lenka

Z letiště odjíždí bus č.15 na nádraží do Burgasu a potom mikrobusem rovnou do Primorska. Bus z letiště stojí 1 Lv a jede cca 20 minut, jízdné vybírá průvodčí a bus do Primorska stojí 7 Lv a jízdné vybírá řidič a jede cca 45 minut a odjíždí z č.6. Na vše Vám dají jízdenku, hlavně si jí vezměte !
Ať pojedete do jakéhokoliv střediska, tak vždy musíte na autobusové nádraží do Burgasu. Je zde nová hala a velmi ochotný personál na informacích a i velmi přehledné jízdní řády. Časy odjezdů se dodržují, né jako v Řecku.

jakyl

Mate zkusenosti z presunem z letiste na ubytovani? i treba nekam dal jako do Primorsko nebo Sozopol? Neni taxi moc drahe?Jde o to co je vhodne take pro rodinu..diky

Martin

Většina ubytovatelu nabízí transfery z letiště. I do Primorska bez problémů. Já jsem nyní v Primorsku a je tady nádherně. Bohužel na můj termín jsem nesehnal letenky, tak jsem tady autem. Jinak v každé ulici najdeš minimálně jednu až dvě nabídky na ubytováníz ulice.

LenkaSu

Dobrý den, přes tuto paní http://www.bulharsko.byznysweb.cz/ jsme objednali taxík z letiště do Sozopolu a zpět za 50 EUR. Vše v naprostém pořádku. Mohu doporučit.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)