Last minute – Bangkok – Thajsko – 9985 Kč
5.3.2014

Last minute - Bangkok - Thajsko

O této nabídce

Pokud byste si chtěli v nejbližších dnech zaletět někam do tepla, rozhodně využijte nabídky www.tui.pl, kteří prodávají letenky z Varšavy do Bangkoku za skvělých 9662 Kč. Za tuto cenu jsou letenky dostupné v lastmomentovém termínu 10.3. – 18.3.

Jak do Varšavy:
Dlouhodobě nejlevnějším spojením mezi Prahou a Varšavou jsou autobusy Polskibus, kteří prodávají navazující spojení za 1223 Kč.

Druhou možností, která nabízí skvěle navazující spojení bez dlouhého čekání, jsou jízdenky od Ecolines za 1750 Kč.

Ubytování
V Bangkoku kromě nabídek Agody doporučujeme mrknout do tajných nabídek Bookingu, kde můžete nalézt pětihvězdičkové hotely za zajímavé ceny.

[google-map-v3 shortcodeid=“347e85b4″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Bangkok, Thailand{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)