Last minute Aruba nebo Kostarika od 7064 Kč
4.9.2016

Last minute Aruba nebo Kostarika

O této nabídce

Britská cestovní kancelář Thomson právé nabízí zajímavé lastminute letenky na karibský ostrov Aruba a dále do středoamerické Kostariky už za 7064 Kč. Odlet je z dobře dostupného Londýna, kam můžete pořídit přípoj z Prahy přibližně za 2 tis. Kč.

Aruba:
Aruba je ostrov nacházející se v jižním Karibiku jen 28 km severně od pobřeží Venezuely. Aruba je známá svými dlouhými bílými plážemi a čístým blankytně modrým mořem a zejména tisíci plameňáků, kteří Vám budou na pláži dělat společnost.

Největší výhodou tohoto ostrova je poloha mimo výskyt tropických bouří a hurikánů, takže je zde celoročně teplota kolem 30 stupňů prakticky bez srážek.

Kostarika:
Kostarika si v posledních letech získala takovou popularitu, že ji není třeba více představovat. Tato nádherná země Vám nabízí tropické treky v horách, kde můžete pozorovat lenochody, mnoho druhů papoušků, opic a dalších obyvatel pralesa. Při tom se můžete dle libosti koupat v Atlantickém nebo Tichém oceánu, jejichž pobřeží dělí jen necelých 100 km.

Před nákupem dovolené je třeba vzít v úvahu, že v Kostarice je v září a říjnu poměrně častý déšť, kterému se zde asi nevyhnete. Může se stát, že Vás každý den přepadne jen krátká přeháňka, ale nelze vyloučit ani to, že vám proprší podstatná část dovolené.

  • Rezervace: přímo na stránkách CK Thomson
  • Zavazadlo: v ceně je pouze příruční zavazadlo o hmotnosti 5 kg, odbavené zavazadlo je za příplatek
  • Příklady termínů:
    • Londýn – Aruba – 20.9. – 4.10. > REZERVUJ (7064 Kč)
    • Londýn – Liberia (Kostarika) – 18.8. – 2.10. > REZERVUJ (8339 Kč)

Ubytování

Pokud Vám nevadí, že na pláž budete muset chodit 10 minut pěšky, můžete si rezervovat pokoj v hezkém 3* hotelu se snídaní přibližně za 800 Kč na os. a noc.

O trochu dráž potom vychází tento hezký apartmán jen asi 4 minuty od pláže.

Na Kostarice zřejmě budete cestovat po celé zemi, ale zajímavé nabídky naleznete na bookingu prakticky kdekoliv.

Vízum

Na Arubu ani do Kostariky nepotřebujjí čeští občané vízum pro pobyty nepřekračující 90 dnů.

Jak do Londýna

Nejlevněji se z Prahy do Londýna dostanete s nízkonákladovými společnostmi Wizzairem nebo Ryanairem. Pokud byste chtěli letět přímo na letiště Gatwick, můžete si pár stovek připlatit a letět se společností easyjet.


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)