Las Vegas z Mnichova za 8 243 Kč
27.9.2019

Las Vegas z Mnichova

8 243

O této nabídce

Legendami opředené Las Vegas je jednou z dalších destinací, kam se dají pořídit levné letenky díky aktuálním výhodným tarifům společností American Airlines a British Airways. Nejlevnější zpáteční letenky z Mnichova do Las Vegas jsou dostupné za 8 243 Kč v zimních termínech (leden & únor 2020, kdy vás routing povede přes Londýn. Daleko širší nabídku termínů od října do prosince a následně i po téměř celou první polovinu nadcházejícího kalendářního roku nabídne kombinace letů s přestupy (jeden v každém směru) v americkém Charlotte. Letenky s tímto routingem pořídíte za 8 998 Kč.

Vegas je divoké! Vysaje vás i rozzáří zároveň! Nejde tu jen o hazard, pařby, umělé Benátky, tančící fontánu Bellagio a probdělé noci. Když se vám podaří neprohrát kalhoty v kasínu, zakružte si v největším ruském kole na světě a navštivte úžasné „pohřebiště“ doslouživších, avšak stále svítících, neonů v poušti. Cestou tam nevynechejte návštěvu slavné televizní zastavárny Gold and Silver a cestou zpět Fremont Street, kde potkáte skvělé umělce i úplné šílence pod jednou střechou. Až se ohlásí hlad – hledejte Secret pizzu – podnik, který není nijak označen, a denně ho tu hledají stovky hladových turistů, často marně. Vy ale budete mít určitě kliku!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel (56 x 36 x 23 cm & 45 x 35 x 20 cm)
  • Dostupnost: říjen 2019 – květen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Při plánování dovolené v Las Vegas je nutné počítat s vyššími náklady na ubytování. I přesto se však v centru města dají sehnat jednoduché Travelodge jako třeba tato ležící přímo na Stripu, kde za noc zaplatíte 741 Kč/os./noc. O poznání větší komfort naleznete v tomto čtyřhvězdovém Golden Nugget Hotelu za 1 399 Kč/os./noc.

Autopůjčovna

V samotném Las Vegas lze každopádně strávit moře času, ale by škoda nepoznat i přírodní krásy v jeho okolí. Půjčte si auťák a vyrazte do Grand Canyonu či naopak na západ do národního parku Death Valley. Káru přesně podle svého gusta si vyberete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 8 243 Kč

Las Vegas z Mnichova za 8 243 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Las Vegas za 8 998 Kč

Las Vegas z Mnichova za 8 243 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)