Larnaka (Kypr) – Wizzair – 1077 Kč
8.5.2013

Larnaka (Kypr) – Wizzair – 1077 Kč

O této nabídce

Wizzair pravděpodobně nemůže vyprodat lety na Kypr, a proto přistoupil k mimořádné nabídce na květnové lety. Díky této akci je nyní možné zaletět si z Katowic do Larnaky jenom za 1077 Kč včetně všech poplatků. Pokud nejste členy Discount clubu, za letenku si připlatíte několik stokorun navíc.

Za tuto cenu je možné letět tam 30.5. nebo 6.6. a zpátky 6.6. nebo 13.6.

Ubytování v Larnace přímo na pláži je možné rezervovat za 500 Kč na os.a noc.

Pokud se chcete někam podívat a navštívit celý týden pouze na městské pláži můžete si půjčit auto v naší autopůjčovně a poznat celý Kypr.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Larnaca{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)