Laos – Vientiane z Vídně za 9 732 Kč
12.3.2019

Laos - Vientiane z Vídně

9 732

O této nabídce

V rámci aktuální promo akce China Southern Airlines na trasách z Vídně přes Kanton do destinací v jihovýchodní Asii si můžete ulovit i velmi zajímavé letenky do Laosu. Zpátečku do Vídně do hlavního města Vientiane, ležícího takřka na hranicích s Thajskem, nyní v několika zářijových termínech pořídíte za prima cenu 9 732 Kč. Základní tarif obsahuje i zapsaného zavazadlo, takže se při balení na cesty za asijským dobrodrůžem vůbec nemusíte omezovat. Jedinou kaňkou na celém routingu je nutnost strávit noc v čínském Kantonu na zpáteční cestě. To by však nemusel být takový problém, neboť China Southern Airlines nabízejí svým zákazníkům poměrně kvalitní systém služeb v případě nočního stopoveru byste měli mít nárok na ubytování v některém z blízkých hotelů zcela zdarma! Detailnější informace k této službě naleznete na této stránce. 

Laos je v porovnání s dalšími zeměmi regionu poměrně opomíjenou krajinou. Přitom má cestovatele rozhodně čím přitáhnout. Kromě prozkoumání právě hlavního města Vientiane byste neměli vynechat ani návštěvu města Luang Prabang s  buddhistickými chrámy a zachovalou koloniální architekturou, díky kterým bylo město zapsáno i na seznam světového dědictví UNESCO. Krásné přírodní scenérie hledejte přesně napůl cesty mezi dvojicí zmíněných měst v oblasti kolem Vang Viengu a řeky Nam Song, kde se nachází  množství vápencových jeskyní a spatříte skutečně pitoreskní krajinu hrající tisíci odstíny zelené barvy (v září bude totiž končit období dešťů). Na samotném jihu země by vám neměla utéci ani oblast zvaná Si Phan Don neboli „Čtyři tisíce ostrovů“ na řece Mekong, dke za vidění stojí třeba divoký vodopád Khon Phapheng.

  • Rezervujte:  přímo přes odkazy na jednotlivé termíny níže
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Dostupnost: září 2019
  • Termíny:
  • 3. – 12. 9. za 9 732 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • 5. – 21. 9. za 9 732 Kč >> REZERVUJ ZDE
  • 14. – 24. 9. za 9 732 Kč >> REZERVUJ ZDE

Ubytování

Za střechu nad hlavou v Laosu moc peněz rozhodně neutratíte. Ve Vientiane se mrkněte na tento pěkný guesthouse s bazénem za 198 Kč/os./noc., zatímco v Luang Prabangu zvolte tento populární hotel za 318 Kč/os./noc včetně snídaně. Další nabídku prima bydla po celém Laosu hledejte na Bookingu, Agodě či Hotels.com.

Víza

Byrokratickou povinnost v případě víza do Laosu nemusíte řešit předem. Získáte ho po příletu na letiště za 30 USD.

Náhled letenky z Vídně do Vientianne za 9 732 Kč

Laos - Vientiane z Vídně za 9 732 Kč

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)