Lanzarote z Berlína – 1551 Kč
27.8.2018

Lanzarote z Berlína

1551

O této nabídce

Vyraz na konci září na Kanáry! Kromě profláklých surfařských lokalit na severu a západu ostrova (surfovat se tu dá téměř celý rok) nabízí Lanzarote také parádní přírodu. Navštivte určitě národní park Timanfaya plný gejzírů či jeskynní komplex Jameos del Aqua, kde žije jeden speciální druh krabů. Na Lanzarote se dostanete za parádních 1551 Kč, například s odletem 16. září a návratem 23. září. Rezervuj tento termín >>

 • Rezervujte: přímo přes Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks většího příručáku 55 x 40 x 20 cm a 1 ks menšího s limitem 35 x 20 x 20 cm (pozor, po 1. 9. bude v ceně pouze ten menší kufr), celkově 10 kg 
 • Dostupnost: nejlevněji září – říjen 2018
 • Termíny:
  • 16. 9. – 23. 9.
  • 26. 9. – 3. 10.
  • 10. 10. – 24. 10. (2263 Kč)
  • 5. 9. – 23. 9. (dokonce 1382 Kč, ale hodně dlouhé)

Ubytování

Pokud vyrazíte na zmiňovaný záříjový termín 16. – 23. září, mrkněte se na tyhle parádní apartmány. Do odletu už nezbývá mnoho, takže rezervaci ubytka nenechávejte na poslední chvíli, moc volných hotelů/apartmánů už na Lanzarote není.

Autopůjčovna

Buďte na Kanárech mobilní, Kára tam stojí opravdu pár kaček. Po příletu si ji půjčte a vraťte ji zase těsně před odletem. Mrkněte do naší autopůjčovny.

Jak do Berlína

Do německé metropole se z Prahy dostanete velice jednoduše za pomoci autobusových dopravců, jimiž jsou Flixbus nebo Regiojet. Na palubě zelených resp. žlutých autokarů se lze dopravit až přímo na letiště Schönefeld v cenách začínajících kolem 549 Kč za jednosměrnou jízdenku.

Jestli Vám bude stačit se dopravit do centra města, tak seženete jízdenku za 390 Kč. Ze zastávky ZOB se na Schönefeld dostanete U-Bahnem U2 (z Kaiserdamm na Zoologischer Garten) a následně regionální vlaky RE 7 nebo RB 14. Cena jízdenky je pro zóny ABC je 3,30 € a cesta by neměla trvat déle než 45 minut.

Náhled letenky z Berlína na Lanzarote za 1551 Kč

Lanzarote z Berlína - 1551 Kč

guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
a.betty

Dobrý den. Kde jste našli že od 1.9. bude v ceně letenky jen menší zavazadlo? Na stránkách Ryanair nic není. Letíme v září do Irska a zatím nebyl s druhým větším příručákem problém.

Antonin

Dobrý den, Betty,

pokud již máte letenky koupené a letíte během září, tak se na vás vztahuje ještě stará zavazadlová politika a můžete být v klidu. 🙂 Více o chystaných změnách se dočtete v našem článku -> http://zaletsi.cz/ryanair-wizzair-zmena-pravidel-prepravy-prirucnich-zavazadel

Tonda

Daniela

Díky, se mi fakt ulevilo.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)