Lanzarote – Kanárské ostrovy – Ryanair – 2 288 Kč
21.5.2013

Lanzarote – Kanárské ostrovy – Ryanair – 2 288 Kč

O této nabídce

Nízkonákladový Ryanair nabízí výhodné lety na jeden ze severněji situovaných Kanárských ostrovů , konkrétně na Lanzarote.

Jedná se o červnové termíny tohoto roku a na výše uvedenou cenu dosáhnete při cestách z několika německých letišť.

Odlet z Frankfurtu – Hahn – 2 288 Kč

Termín: 15.-22.6.

Odlet z Düsseldorfu

Termíny: 5.-12.6., 19.-26.6., 8.-15.6., 12.-19.6.,

Odlet z Karlsruhe

Termíny: 21.-28.6., 7.-14.6.,

Ubytování:

ubytování v této destinaci lze pořídit za velmi výhodnou cenu, např. v termínu 5.-12. června zaplatíte ve dvou lidech v tomto apartmánu 273 Kč/os/noc, přičemž hodnocení 8/10 je velmi dobé.

Doporučujeme navštivit Národní park Timanfaya, jelikož je ostrov vulkanického původu, tudíž se naskytne nevšední pohled na krajinu tvořenou převážně lávovými vyvřelinami.

Půjčení auta

Na Kanárských ostrovech je půjčení automobilu velmi levné, mrkněte do naší autopůjčovny, automobil si můžete půjčit už za 475 Kč/den!

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Arrecife{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)