Langkawi z Vídně za 8 650 Kč
12.3.2019

Langkawi z Vídně

8 650

O této nabídce

Jestliže včera jsme vás v tomto článku informovali o zajímavé akci na letenky z Berlína či Prahy do malajské metropole Kuala Lumpur, tak dnes světlo světa spatřila parádní akce na nedaleký ostrov Langkawi. Letecká společnost China Southern Airlines nedávno ohlásila spuštění nové linky z Vídně do čínského Kantonu (od 18. června), díky které se nyní dostaneme za skutečně lákavou cenu i na krásný ostrov Langkawi omývaný vodami Andamanského moře. Zpáteční letenky z Vídně pořídíte na zářijové termíny na 8 650 Kč, přičemž tyto letenky již obsahují i zapsané zavazadlo. Na samotném ostrově toho však moc potřebovat nebudete, když si hravě vystačíte s plavkami. Cestou vás čeká vždy jeden solidní přestup právě v Kantonu v rámci obou dvou směrů a také technické mezipřistání v Urumqi.

Určitě byste však měli mít na paměti, že právě září s říjnem jsou označovány na deštivou sezonu a nějaké přeháňce či bouřce se určitě nevyhnete. Skutečně ožehavou cenovku tak lehce diskredituje jen právě cestovní období mimo hlavní sezonu. To je však již na zvážení každého cestovatele…

  • Rezervujte: přímo přes odkazy na jednotlivé termíny níže
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla á 23 kg + příručák
  • Dostupnost: září 2019
  • Termíny:

Ubytování

Nejširší nabídku bydla na Langkawi i v pevninské Malajsii naleznete na Bookingu a Hotels.com. Případně zkuste mrknout i na Agodu.

Víza

Občané České republiky mohou v Malajsii pobývat bez nutnosti obstarávat si víza až 90 dní (s výjimkou státu Sarawak na Borneu, kde je tato doba zkrácena na 30 dní).

Náhled letenky z Vídně na Langkawi za 8 650 Kč

Langkawi z Vídně za 8 650 Kč


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)