Kypr v létě – 2435 Kč
27.4.2015

Kypr v létě

O této nabídce

Zaletět si o letních prázdninách na Kypr můžete levně s Wizzairem. Zpáteční letenky  i o letních prázdninách vycházejí na rozumných 358 PLN neboli 2435 Kč. Jako příklad může být odlet z Katowic (KTW) do Larnacy (LCA) 23. srpna s návratem 30. srpna. Nezapomeňte, že na cenu dosáhnete tehdy, pokud jste členy Discount klubu (jak na Discount klub si můžete přečíst v tomto článku). Pokud nejste členy a poletíte alespoň dva, členství si zakupte a letenka vás potom vyjde včetně rozpočítaného členství na stále dostupných 427,5 PLN neboli 2907 Kč/os.

  • Rezervace: nejlevněji v tomto vyhledávači
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 42 x 32 x 25 cm, 10kg
  • Dostupné termíny: červenec – srpen

[singlepic id=406 w=576 h=432 float=center]

Ubytování na Kypru

Netradičně doporučíme ubytování včetně all inclusive za rozumnou cenu kousek od pláže v tomto solidním hotelu.  Naopak, pokud nepotřebujete all inclusive, mrkněte na tenhle hotel.

Půjčení automobilu

Po příletu na letišti si doporučujeme na dobu pobytu půjčit automobil (opět ho před odletem na letišti vrátíte), podívejte se na dostupné automobily do našeho porovnávače. Nezapomeňte, že se na Kypru řídí vlevo. Není to vůbec složité, jen si dejte pozor při rozjíždění a při noční jízdě.

Neměli jste půjčené auto v zahraničí? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché. Kypr v létě - 2435 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)