Kypr (Paphos) – Ryanair – 699 Kč
4.4.2012

Kypr (Paphos) – Ryanair – 699 Kč

O této nabídce

Irský Ryanair se snaží rozlétat poměrně novou destinaci – a to kyperský Paphos. Zpáteční letenky z německého Memmigenu (nízkonákladové letiště kousek od Mnichova) jdou sehnat za 699 Kč zpáteční (třeba 23. – 30. května) pokud poletíte s 10kg zavazadlem a letenky zaplatíte obligátní kartou Mastercard Prepaid.

Hotely na Kypru začínají na 9 € (!)/os/noc, pokud si rezervujete třílůžkový pokoj.

PS: Pokud nelétáte často, můžete nám zkusit napsat na [email protected] a my vám letenky s Mastercard Prepaid po dohodě koupíme.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos, Cyprus{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)