Kypr – Paphos – Ryanair – 2 231 Kč
28.6.2013

Kypr – Paphos – Ryanair – 2 231 Kč

O této nabídce

Na konec prázdnin nabízí Ryanair zpáteční letenky z Budapešti na Kypr za 2231 Kč. Příkladem může být odlet 27. srpna s návratem 3. září. Na tuto cenu dosáhnete, pokud zaplatíte běžnou debetní kartou a vystačíte si s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm.

Ubytování na Kypru

Námi ověřený hotel kousek od Hrobek králů rezervujte za 6703 Kč pro dva na týden.

Půjčení auta

Na Kypru vás půjčení auta vyjde velmi levně, na celý týden si můžete automobil půjčit přímo na letišti na cca 3700 Kč – autopůjčovna.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)