Kypr – Paphos – Ryanair – 1 570 Kč
11.4.2013

Kypr – Paphos – Ryanair – 1 570 Kč

O této nabídce

Během května si můžete zaletět za rozumnou cenu s Ryanairem na Kypr. Zpáteční letenky z Budapešti vychází na 1 570 Kč, příkladem může být odlet 18. května s návratem 25. května. Letenky rezervujte přímo na stránce dopravce. Mírně dražší letenky za 2 188 Kč pořídíte i v průběhu první poloviny června.

Kvalitní ubytování pořídíte za 389 Kč/os/noc, pokud vás pojede víc, doporučujeme tyto apartmány, které vychází na 272 Kč/os/noc.

Půjčení auta na letišti a vrácení při odletu je na Kypru nejpohodlnější způsob dopravy, mrkněte do naší autopůjčovny. Pozor, na Kypru se řídí vlevo, ale to zvládnete. 🙂
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)