Kypr – Paphos – Ryanair – 1 212 Kč
23.3.2013

Kypr – Paphos – Ryanair – 1 212 Kč

O této nabídce

Během května se můžete vydat s Ryanairem za rozumný peníz na ekonomicky se potápějící ostrov Kypr. Zpáteční letenku z Budapšti pořídíte již za 1 212 Kč. Příkladem může být datum 21. – 25. května, pokud byste chtěli na týden tak za tu samou cenu 21. – 28. května. Letenky jsou dostupné především během května, za drobný příplatek i v červnu.

Připomínáme, že na tuto cenu dosáhnete, pokud poletíte pouze s kabinovým 10 kg zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm.

Hotely jsou na Kypru levné, ubytování 50 m od pláže s hodnocením 9,1/10 pořídíte již za 378 Kč/os/noc.

V případě, že se chystáte prozkoumat ostrov, nejvýhodnější je si půjčit auto z naší autopůjčovny. Autopůjčovna je přímo na letišti.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)