Kypr – Larnaka – 1478 Kč
19.8.2015

Kypr na podzim

O této nabídce

Na podzim se můžete vydat na zajímavý výlet na ostrov Kypr. Zpáteční letenky z Katowic (KTW) do Larnaky (LCA) pořídíte už za 228 PLN neboli 1478 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 15. listopadu s návratem 22. listopadu (17. listopadu je státní svátek 🙂 ) Je to se společností Wizzair, takže nezapomeňte, že v ceně letenky je  10kg kabinové zavazadlo 42 x 32 x 25 cm a cena platí pro členy Wizzair Discount klubu (návod). Pokud členy nejste a poletíte dva, členství si zakupte a za letenku zaplatíte včetně něj přibližně 1970 Kč.

[highlightbg /]

[singlepic id=653 w=576 h=432 float=center]

 

Ubytování

Na příkladová data bychom bydleli v tomto jednoduchém hotelu za 281 Kč/os/noc. Případně si hotely porovnejte také přes Trivago.

Půjčení automobilu

Po příletu na letišti si doporučujeme na dobu pobytu půjčit automobil (opět ho před odletem na letišti vrátíte), podívejte se na dostupné automobily do našeho porovnávače.

Pozor! Na Kypru se řídí vlevo (jako v Británii), takže při rozjíždění dejte pozor, ať nevjedete do protisměru. 🙂

Neměli jste půjčené auto v zahraničí? Přečtěte si náš návod, je to jednoduché. Kypr - Larnaka - 1478 Kč


guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Mariya

Dobrý den hledám letenku na 28-29.10 návrat 7-9.11 na Tureckou část Kypru(můžete mi poradit)Diki

IVAN

To pr. zavazadlo – skutočne je povolená hmotnosť do 10kg pri wizze?

IVAN

to bola veľmi rýchla odpoveď, nečakal som to. Musím povedať, že ste lepší ako ALZA, tí by mi poslali link a zisti si to (vole). /// Pochvala.

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)